Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy S10+, SM-G9750/DS akku 4000mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy S10+, SM-G9750/DS akku 4000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMG975XL
24,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy S10+, SM-G9750/DS akku 4000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMG975XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147121 |
| Korvaa | EB-BG975ABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 91.10 x 47.50 x 5.16mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review