Samsung Galaxy Note 4, SM-N910A, SM-N910C akku 3220 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note 4, SM-N910A, SM-N910C akku 3220 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note 4 SM-N910A SM-N910CTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:EB-BN910BBE
In stock
- SKU
- CS-SMN917XL
18,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Note 4, SM-N910A, SM-N910C akku 3220 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMN917XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093633 |
| Korvaa | EB-BN910BBE / EB-BN910BBK / EB-BN910BBU / EB-BN910BBT |
| Kapasiteetti (mAh) | 3220mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 98.80 x 41.40 x 5.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review