Samsung Galaxy Note 3 Mini, Galaxy Note 3 Neo, Galaxy Note 3 Neo Duos akku 3100mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note 3 Mini, Galaxy Note 3 Neo, Galaxy Note 3 Neo Duos akku 3100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMN751XL
24,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Note 3 Mini, Galaxy Note 3 Neo, Galaxy Note 3 Neo Duos akku 3100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMN751XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132837 |
| Korvaa | EB-BN750BBE / EB-BN750BBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 78.86 x 51.28 x 5.66mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review