Samsung Galaxy M20, M20 Duos, M20 Duos TD-LTE akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy M20, M20 Duos, M20 Duos TD-LTE akku 4900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMM200XL
24,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy M20, M20 Duos, M20 Duos TD-LTE akku 4900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMM200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144908 |
| Korvaa | EB-BG580ABU / GH82-18701A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.20 x 62.65 x 5.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review