Samsung Galaxy J1, Galaxy J1 4G, Galaxy J1 Duos akku 1850mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy J1, Galaxy J1 4G, Galaxy J1 Duos akku 1850mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMJ100XL
20,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy J1, Galaxy J1 4G, Galaxy J1 Duos akku 1850mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMJ100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132820 |
| Korvaa | EB-BJ100CBE / EB-BJ100CBZ / EB-BJ100BCE / GH43-04412A / EB-BJ100BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 7.12Wh |
| Mitat | 56.10 x 48.50 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review