Samsung Galaxy C5, Galaxy C5 Duos TD-LTE, Galaxy C5 Pro Duos akku 2600mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy C5, Galaxy C5 Duos TD-LTE, Galaxy C5 Pro Duos akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMC500XL
20,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy C5, Galaxy C5 Duos TD-LTE, Galaxy C5 Pro Duos akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMC500XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124542 |
| Korvaa | EB-BC500ABE / EB-BC500ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 94.10 x 42.10 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review