Samsung Galaxy Ace 4 / Galaxy Ace Style akku EB-BG357BBE 1900mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace 4 / Galaxy Ace Style akku EB-BG357BBE 1900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMG357XL
22,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Ace 4 / Galaxy Ace Style akku EB-BG357BBE 1900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMG357XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123446 |
| Korvaa | EB-BG357BBE / BG357BBZ / BG357BBU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 69.00 x 51.00 x 4.30 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review