Samsung Galaxy A60, Galaxy A60 2019, SM-A606 akku 3400mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A60, Galaxy A60 2019, SM-A606 akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMA606XL
22,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy A60, Galaxy A60 2019, SM-A606 akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMA606XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147602 |
| Korvaa | EB-BA606ABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 77.90 x 58.84 x 4.12mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review