Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
GalaxyA6Plus2018Duos GalaxyA6+2018Duos GalaxyA9StarLite GalaxyJean SM-A6058 SM-A605F/DS SM-A605FN SM-A605FN/DS SM-A605G/DS SM-A605K
In stock
- SKU
- CS-SMA605SL
18,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMA605SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152002 |
| Korvaa | EB-BJ805ABE / GH82-16480A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 91.10 x 45.50 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review