Samsung Galaxy A5 2016 Duos, SM-A5100, SM-A510F akku 2900mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A5 2016 Duos, SM-A5100, SM-A510F akku 2900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMA510XL
24,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy A5 2016 Duos, SM-A5100, SM-A510F akku 2900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMA510XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132622 |
| Korvaa | EB-BA510ABE / GH43-04563A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 95.01 x 42.05 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review