Samsung Galaxy A20s, Galaxy A20s 2019, Galaxy A20s 2019 Dual SIM akku 3900mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A20s, Galaxy A20s 2019, Galaxy A20s 2019 Dual SIM akku 3900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMA207SL
23,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy A20s, Galaxy A20s 2019, Galaxy A20s 2019 Dual SIM akku 3900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMA207SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147794 |
| Korvaa | SCUD-WT-N6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 87.40 x 66.00 x 3.92mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review