Samsung G9298, Galaxy Golden 4, SM-W2017 akku 2100mAh
calcActive())">
Samsung G9298, Galaxy Golden 4, SM-W2017 akku 2100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMW017XL
20,95 €
Kuvaus / Samsung G9298, Galaxy Golden 4, SM-W2017 akku 2100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMW017XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143550 |
| Korvaa | EB-BW217ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 8.09Wh |
| Mitat | 70.26 x 33.18 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review