Samsung C8 Duos TD-LTE, Galaxy C8 Duos, Galaxy J7 Neo 2017 akku 3000mAh
calcActive())">
Samsung C8 Duos TD-LTE, Galaxy C8 Duos, Galaxy J7 Neo 2017 akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMC800XL
22,95 €
Kuvaus / Samsung C8 Duos TD-LTE, Galaxy C8 Duos, Galaxy J7 Neo 2017 akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMC800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141310 |
| Korvaa | EB-BJ731ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 85.88 x 39.50 x 4.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review