Redmi puhelimen Note 11E Pro yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen Note 11E Pro yhteensopiva akku 4900mAh
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitNote 11E ProKorvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakutBN5E
In stock
- SKU
- CS-MUN150SL
27,95 €
Kuvaus / Redmi puhelimen Note 11E Pro yhteensopiva akku 4900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-MUN150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180128 |
| Korvaa | BN5E |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 93.30 x 65.00 x 4.70mm |
Stocks
Write Your Own Review