Poco älypuhelinten M2010J19CI / M3 yhteensopiva akku 5700mAh
calcActive())">
Poco älypuhelinten M2010J19CI / M3 yhteensopiva akku 5700mAh
Poco älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitM2010J19CI M3Korvattavat Poco älypuhelinten alkuperäisakutBN62
In stock
- SKU
- CS-MUM910SL
25,95 €
Kuvaus / Poco älypuhelinten M2010J19CI / M3 yhteensopiva akku 5700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Poco älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MUM910SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163190 |
| Korvaa | BN62 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5700mAh / 21.95Wh |
| Mitat | 91.50 x 64.68 x 5.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review