Poco älypuhelinten F3 GT 5G / M2104K10I yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Poco älypuhelinten F3 GT 5G / M2104K10I yhteensopiva akku 4900mAh
Poco älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitF3 GT 5G M2104K10IKorvattavat Poco älypuhelinten alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-MRK400SL
30,95 €
Kuvaus / Poco älypuhelinten F3 GT 5G / M2104K10I yhteensopiva akku 4900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Poco älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MRK400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169864 |
| Korvaa | BM56 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 85.45 x 62.00 x 5.60mm |
Stocks
Write Your Own Review