Panasonic 920P akku 700 mAh
calcActive())">
Panasonic 920P akku 700 mAh
Panasonic yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: 705P 705PX 706P 920P 921P 930PTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:PMBAG1
In stock
- SKU
- CS-PAX920SL
14,95 €
Kuvaus / Panasonic 920P akku 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PAX920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039808 |
| Korvaa | PMBAG1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 38.02 x 37.23 x 5.33mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review