Nokia 7.1 akku 3000 mAh
calcActive())">
Nokia 7.1 akku 3000 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: NOKIA
7.1 TA-1041
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:HE340, HE347
In stock
- SKU
- CS-NKT720SL
23,95 €
Kuvaus / Nokia 7.1 akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NKT720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147473 |
| Korvaa | HE340 / HE347 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 72.80 x 61.40 x 3.90mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review