Nokia 6.1 yhteensopiva akku 3000 mAh
calcActive())">
Nokia 6.1 yhteensopiva akku 3000 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: 6 2018 6 2nd Nokia 6 2nd
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:HE345HE353
In stock
- SKU
- CS-NKT618SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Nokia 6.1 yhteensopiva akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NKT618SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137191 |
| Korvaa | HE345 / HE353 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 71.46 x 59.87 x 3.46mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review