Nokia 5 yhteensopiva akku 2900 mAh
calcActive())">
Nokia 5 yhteensopiva akku 2900 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: Nokia 55 Dual SIM5 Dual SIM TD-LTE5 Dual SIM TD-LTE LATAM,HMD HeartTA-10445 Premium Edition Dual SIM5 Premium Edition Dual SIM Global TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:HE336HE321
In stock
- SKU
- CS-NKT104SL
23,95 €
15,95 €
Kuvaus / Nokia 5 yhteensopiva akku 2900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NKT104SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131175 |
| Korvaa | HE336 / HE321 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 69.96 x 57.50 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review