Nokia 3 yhteensopiva akku 2600 mAh
calcActive())">
Nokia 3 yhteensopiva akku 2600 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: Nokia 3TA-1020TA-1028TA-1032TA-1038
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:HE319
In stock
- SKU
- CS-NKT102SL
23,95 €
20,95 €
Kuvaus / Nokia 3 yhteensopiva akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NKT102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131168 |
| Korvaa | HE319 / HE330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 68.50 x 59.80 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review