Nokia 3.4 / 5.4 yhteensopiva akku 3900 mAh
calcActive())">
Nokia 3.4 / 5.4 yhteensopiva akku 3900 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Nokia 5.4 5.4 2021 HMD 5.4 Nokia 3.4 TA-1288 TA-1283 TA-1285
In stock
- SKU
- CS-NKT540SL
19,95 €
16,95 €
Kuvaus / Nokia 3.4 / 5.4 yhteensopiva akku 3900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NKT540SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167754 |
| Korvaa | HQ430 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 80.00 x 64.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review