Myphone HAMMER akku 1700mAh
calcActive())">
Myphone HAMMER akku 1700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-CYM150SL
19,95 €
Kuvaus / Myphone HAMMER akku 1700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-CYM150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114765 |
| Korvaa | CYR10015 / HE-129382 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 52.45 x 36.00 x 10.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review