Myphone 1230 akku 750mAh/2.8Wh
calcActive())">
Myphone 1230 akku 750mAh/2.8Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MYP123SL
17,95 €
Kuvaus / Myphone 1230 akku 750mAh/2.8Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MYP123SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053842 |
| Korvaa | BAT05BPR |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 46.63 x 33.76 x 4.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review