Motorola puhelimen Moto Edge 50 5G / XT2407 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto Edge 50 5G / XT2407 yhteensopiva akku 4850mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto Edge 50 5G XT2407 XT2407-1 XT2407-2 XT2407-3Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutQR50 SB18E18870 SB18E18871
In stock
- SKU
- CS-MTX240SL
24,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen Moto Edge 50 5G / XT2407 yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MTX240SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.91V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221098 |
| Korvaa | QR50 / SB18E18870 / SB18E18871 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 88.00 x 63.00 x 4.80mm |
Stocks
Write Your Own Review