Motorola Moto Z3, Moto Z3 Dual SIM, Moto Z3 Play akku 2800mAh
calcActive())">
Motorola Moto Z3, Moto Z3 Dual SIM, Moto Z3 Play akku 2800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MXT192SL
24,95 €
Kuvaus / Motorola Moto Z3, Moto Z3 Dual SIM, Moto Z3 Play akku 2800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MXT192SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137207 |
| Korvaa | JS40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 74.72 x 62.13 x 3.82mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review