Motorola Moto One Vision akku 3200mAh
calcActive())">
Motorola Moto One Vision akku 3200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MXT197SL
20,95 €
Kuvaus / Motorola Moto One Vision akku 3200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MXT197SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147503 |
| Korvaa | SB18C43602 / KR40 / SB18C43601 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 71.65 x 61.00 x 4.56mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review