CS Tarvikeakku Motorola Moto Edge 20 lite akku 4800mAh
calcActive())">
CS Tarvikeakku Motorola Moto Edge 20 lite akku 4800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MXT213SL
25,95 €
22,95 €
Kuvaus / CS Tarvikeakku Motorola Moto Edge 20 lite akku 4800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MXT213SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174660 |
| Korvaa | NT50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.48Wh |
| Mitat | 83.80 x 63.85 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review