Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM Akku 2850mAh
calcActive())">
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM Akku 2850mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto C PlusMoto C Plus Dual SIMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:HC60
In stock
- SKU
- CS-MXT172SL
17,95 €
Kuvaus / Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM Akku 2850mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130925 |
| Korvaa | HC60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.83Wh |
| Mitat | 73.82 x 61.90 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review