Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / XT2087-1 yhteensopiva akku 4750mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / XT2087-1 yhteensopiva akku 4750mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G9 Plus XT2087-1 XT2087-2Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutMG50 SB18C80753
In stock
- SKU
- CS-MXT287SL
25,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / XT2087-1 yhteensopiva akku 4750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT287SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167778 |
| Korvaa | MG50 / SB18C80753 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 18.29Wh |
| Mitat | 83.10 x 64.92 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review