Motorola älypuhelinten Moto G22 / XT2231-1 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G22 / XT2231-1 yhteensopiva akku 4800mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G22 XT2231-1 XT2231-2Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutNH50 SB18D45495
In stock
- SKU
- CS-MXT223SL
23,95 €
19,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G22 / XT2231-1 yhteensopiva akku 4800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT223SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175155 |
| Korvaa | NH50 / SB18D45495 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.58Wh |
| Mitat | 90.60 x 65.00 x 4.50mm |
Stocks
Write Your Own Review