Motorola älypuhelinten Moto G Stylus 5G 2021 / XT2131 yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G Stylus 5G 2021 / XT2131 yhteensopiva akku 4700mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G Stylus 5G 2021 XT2131 XT2131-1 XT2131-3 XT2131-4 XT2131DLKorvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutMD50 SB18D00294
In stock
- SKU
- CS-MXT500SL
26,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G Stylus 5G 2021 / XT2131 yhteensopiva akku 4700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176114 |
| Korvaa | MD50 / SB18D00294 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.1Wh |
| Mitat | 82.80 x 61.70 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review