Motorola älypuhelinten Moto E6 Play / XT2029-1 yhteensopiva akku 2750mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto E6 Play / XT2029-1 yhteensopiva akku 2750mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto E6 Play XT2029-1Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutKS40
In stock
- SKU
- CS-MXT029SL
21,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto E6 Play / XT2029-1 yhteensopiva akku 2750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT029SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153139 |
| Korvaa | KS40 / SB18C51767 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 10.59Wh |
| Mitat | 75.00 x 59.10 x 3.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review