Lenovo P770 akku 3500 mAh
calcActive())">
Lenovo P770 akku 3500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
P770Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL205
In stock
- SKU
- CS-LVP770XL
19,95 €
Kuvaus / Lenovo P770 akku 3500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-LVP770XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080763 |
| Korvaa | BL205 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Mitat | 72.00 x 56.76 x 6.85 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review