Lenovo K7, K920, VIBE Z2 Pro akku 4000 mAh
calcActive())">
Lenovo K7, K920, VIBE Z2 Pro akku 4000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
K7 K920 VIBE Z2 ProTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL223
In stock
- SKU
- CS-LVK700SL
23,95 €
Kuvaus / Lenovo K7, K920, VIBE Z2 Pro akku 4000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVK700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093510 |
| Korvaa | BL223 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 88.36 x 66.96 x 4.07mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review