Lenovo K5 Note, K52t38, Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
calcActive())">
Lenovo K5 Note, K52t38, Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
K5 Note K52t38 Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTETämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL261
In stock
- SKU
- CS-LVK500SL
24,95 €
12,48 €
Kuvaus / Lenovo K5 Note, K52t38, Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVK500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112389 |
| Korvaa | BL261 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 81.12 x 63.35 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review