Lenovo K32C36, Lemon 3, Lemon 3 Dual SIM TD-LTE akku 2700 mAh
calcActive())">
Lenovo K32C36, Lemon 3, Lemon 3 Dual SIM TD-LTE akku 2700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
K32C36 Lemon 3 Lemon 3 Dual SIM TD-LTETämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL259
In stock
- SKU
- CS-LVK320SL
21,95 €
10,98 €
Kuvaus / Lenovo K32C36, Lemon 3, Lemon 3 Dual SIM TD-LTE akku 2700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-LVK320SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113089 |
| Korvaa | BL259 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 73.60 x 61.78 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review