Lenovo i62, O3 akku 1400 mAh
calcActive())">
Lenovo i62, O3 akku 1400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
i62 O3Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL141
In stock
- SKU
- CS-LTI620SL
15,95 €
Kuvaus / Lenovo i62, O3 akku 1400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LTI620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052531 |
| Korvaa | BL141 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 65.31 x 43.04 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review