Lenovo A7010a48, K51c78, Lemon X3 Lite akku 3200 mAh
calcActive())">
Lenovo A7010a48, K51c78, Lemon X3 Lite akku 3200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A7010a48 K51c78 Lemon X3 LiteTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL256
In stock
- SKU
- CS-LVX310SL
23,95 €
Kuvaus / Lenovo A7010a48, K51c78, Lemon X3 Lite akku 3200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVX310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112396 |
| Korvaa | BL256 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 86.75 x 62.00 x 4.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review