Lenovo A620T, A628T, A708T akku 2050 mAh
calcActive())">
Lenovo A620T, A628T, A708T akku 2050 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A620T A628T A708TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL212 BL225
In stock
- SKU
- CS-LVA620XL
16,95 €
Kuvaus / Lenovo A620T, A628T, A708T akku 2050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVA620XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085218 |
| Korvaa | BL212 / BL225 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2050mAh / 7.59Wh |
| Mitat | 73.65 x 63.75 x 3.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review