Lenovo A307, A320, E209 akku 950 mAh/
calcActive())">
Lenovo A307, A320, E209 akku 950 mAh/
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A307 A320 E209Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL-058 BL-068 BL-072
In stock
- SKU
- CS-LVS200SL
15,95 €
Kuvaus / Lenovo A307, A320, E209 akku 950 mAh/
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-LVS200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078708 |
| Korvaa | BL-058 / BL-068 / BL-072 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 55.28 x 35.60 x 4.27mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review