Lenovo A208t, A218t, A269 akku 1600 mAh
calcActive())">
Lenovo A208t, A218t, A269 akku 1600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A208t A218t A269Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:BL203 BL214
In stock
- SKU
- CS-LVA269XL
15,95 €
Kuvaus / Lenovo A208t, A218t, A269 akku 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVA269XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085195 |
| Korvaa | BL214 / BL203 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 76.00 x 49.85 x 3.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review