Iridium 9500, 9505 Satelliittipuhelimen Akku
calcActive())">
Iridium 9500, 9505 Satelliittipuhelimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Iridium satelliittipuhelimien kanssa:
9500 9505Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Iridium satelliittipuhelimien alkuperäisakut:SNN5325 SNN5325F SYN0060C
In stock
- SKU
- CS-IRD950SL
26,95 €
13,48 €
Kuvaus / Iridium 9500, 9505 Satelliittipuhelimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-IRD950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053439 |
| Mitat | 79.20 x 54.10 x 11.60mm |
| Korvaa | SYN0060C / SNN5325 / SNN5325F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review