Huawei V810 Akku 800 mAh
calcActive())">
Huawei V810 Akku 800 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: V810 T7200 U7200Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HBU86
In stock
- SKU
- CS-HUV810SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei V810 Akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUV810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038474 |
| Korvaa | HBU86 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 45.00 x 36.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review