Huawei V735 Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei V735 Akku 1100 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: U6100 V735 V736Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB4A1
In stock
- SKU
- CS-HUV735SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei V735 Akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUV735SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038382 |
| Korvaa | HB4A1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 46.00 x 43.00x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review