Huawei U9500, U9500e, Ascend D1, Ascend D1 XL, T9200, U9200, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Akku 1800 mAh
calcActive())">
Huawei U9500, U9500e, Ascend D1, Ascend D1 XL, T9200, U9200, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Akku 1800 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: U9500 U9500e Ascend D1 Ascend D1 XL T9200 U9200 Ascend D Quad XL Ascend D1Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB4Q1 HB4Q1H HB4Q1HV
In stock
- SKU
- CS-HU9500SL
18,95 €
Kuvaus / Huawei U9500, U9500e, Ascend D1, Ascend D1 XL, T9200, U9200, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HU9500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071389 |
| Korvaa | HB4Q1 / HB4Q1H / HB4Q1HV |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 56.35 x 56.98 x 3.97mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review