Huawei S8600 Akku 2000 mAh
calcActive())">
Huawei S8600 Akku 2000 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Huawei S8600Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB4M1
In stock
- SKU
- CS-HUS860SL
25,95 €
Kuvaus / Huawei S8600 Akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUS860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072812 |
| Korvaa | HB4M1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 62.10 x 52.90 x 4.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review