Huawei P8 Lite akku 2200 mAh
calcActive())">
Huawei P8 Lite akku 2200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
ALE-CL00 ALE-CL10 ALE-L04Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB3742A0EZC+
In stock
- SKU
- CS-HUP820SL
20,95 €
Kuvaus / Huawei P8 Lite akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUP820SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109358 |
| Korvaa | HB3742A0EZC+ / HB3742A0EZC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 97.95 x 41.46 x 3.68mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review