Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
calcActive())">
Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
Mediapad M2 10.1 LTE M2-A04L d-01HTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:HB3484V3EAW-12
In stock
- SKU
- CS-HUD100XL
29,95 €
Kuvaus / Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUD100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125846 |
| Mitat | 210.90 x 82.65 x 3.00 mm |
| Korvaa | HB3484V3EAW-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review