Huawei Mediapad M2 10.0" tabletin akku 6650 mAh
calcActive())">
Huawei Mediapad M2 10.0" tabletin akku 6650 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
MediaPad M2 10.1 MediaPad M2 10.1 TD-LTE MediaPad M2 10.1 Youth MediaPad M2 10.1 Youth TD-LTE FDR-A03L MediaPad T2 10.0 Pro Standard MediaPad T2 10.0 Pro WiFi FDR-A01w MediaPad M2 10.1 Youth Edition MediaPad T2 10.0 Pro Premium Mediapad M2 10.0 Mediapad M2 10.0 Standard Edition WiFi M2-A01W Mediapad M2 10.0 Premium Edition M2-A01L MediaPad M3 Lite 10 BAH-L09 M3 Lite 10Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:HB26A510EBC
In stock
- SKU
- CS-HUM200XL
38,95 €
Kuvaus / Huawei Mediapad M2 10.0" tabletin akku 6650 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUM200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125839 |
| Mitat | 178.50 x 105.20 x 2.50 mm |
| Korvaa | HB26A510EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6650mAh / 25.27Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review